2 000 Ft
Révész Bálint: Vasárnapi, innepi és alkalmi imádságok, templomi használatra. Debrecen, 1854, Telegdi Lajos,(Pest, Müller Emil-ny.), 8+376+4 p. Második kiadás Félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányos gerinccel, kissé dohos, egy-két lapon egy-egy szavas bejegyzéssel.