Drasche váza pár ( 2db), matricás, jelzett, kopott, m:20 cm (2×) https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/386/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Drasche-vaza-par-2db-matricas-jelzett-kopott--m20-cm-2C397~II1631717
1631717
11179
386
Leírás: Drasche váza pár ( 2db), matricás, jelzett, kopott, m:20 cm (2×)
: vörös_iván