10545.
387. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
7 000 Ft
18,13 EUR, 20,00 USD
Jelzés nélkül: Róka és nyúl. Olaj, karton. Hátoldalán régi német nyelvű felirattal: "Eine Erinnerung an die Christbaumfeier (...) 1917", azaz karácsony emlékére. Díszes, antik fa keretben, 24×18 cm