Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2298269
10485
387
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Ruttkay Sándor (1951-): Ketten. Litográfia, merített papír, számozott: III/V, jelzett,12,5x15,5 cm 2218978
10486
387
Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Vegyes technika, papír, 49,5×37 cm 2218979
10487
387
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakok a vízparton. Akvarell, farost, 45×56,5 cm 2199829
10488
387
Olvashatatlan jelzéssel: Keleti városkép (Kairó?), olaj, fa, fa keretben, 18×13 cm 2284469
10489
387
Olvashatatlan jelzéssel: Aranyló. Kréta, bőr (festett bőrkép). Üvegezett fa keretben, alján plaketten "Iván '60., a Szabad Tér Színház munkatársaitól." Hátoldalán címkén a mű címével feliratozott. 26x18,5 cm 2282016
10490
387
Ismeretlen monogrammal: Mező. Olaj, karton, sérült (helyenként festék lepergéssel). Fa keretben. 49,5x67,5 cm 2231496
10491
387
4600
Olvashatatlan jelzéssel: Gyermekfej. Budapest, 1973/4/16. Papír, akvarell, üvegezett fa keretben, 45,5x34,5 cm 2289319
10492
387
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Kréta, papír, 41,5x29,5 cm 2302260
10493
387
Ismeretlen jelzéssel, feltehetően izraeli grafikus munkája: Kompozíció, 1974. Rézkarc, papír. Számozott: 9/75. Üvegezett fa keretben. Kb. 32,5x24,5 cm. 2316679
10494
387
Azonosítatlan jelzéssel: Akt, akvarell, papír. Jelzett. 85x60 cm 2320327
10495
387
Jelzés nélkül: Arany középút. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 12x16 cm 2297499
10496
387
Jelzés nélkül: Esti városrészlet, kutyával. Tinta, papír. Üvegezett keretben. 11x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft