16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Csák Máté (1938-2017): Magyar táj. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 41×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 8. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.