10066.
387. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
4 000 Ft
Czinkotay Frigyes (1932-2018): Puccini. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész névjegyével és azon ajándékozási sorokkal. Ãœvegezett fa keretben, 31x26 cm + Czinkotay Frigyes: Somogyi tájak és emlékek. Kaposvár, 2001, k.n. Kiadói kartonált papÃrkötésben. SzÃnes reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Czinkotay Frigyes által dedikált!