12 000 Ft
Király Sándor (1932-1998): Áttetszőség, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. 40×40 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 15. o Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.