Rácz Gábor (1951-): Szent István. Tűzzománc, fémlap, jelzett. Hátoldalán Iparművészeti Vállalat kissé hiányos címkéjével. Fa keretben, 10x20 cm. A Szent Korona 1977-es visszaszolgáltatása alkalmából készített műalkotás.