12 000 Ft
Tar Zoltán (1913-1992): Hegyi rét, 1977. Gouache, papír, jelzett, hátoldali felirat szerint kiállítva: Debrecen, Építők, 1977-78 és Tokaj, Rakamaz, Polgár, Mezőkövesd, Hortobágy. Üvegezett fa keretben. 33,5x45 cm