40 000 Ft
Véghseő Klára (1953-): Vörös hajú lány, 1996. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 60×60 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 37. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.