Ernst Hassebrauk (1905-1974): Női portré. Hidegtű, papír. Felesége, Charlotte Hassebrauk által jelzett a hátoldalán. 16,5x11,5 cm / Ernst Hassebrauk (1905-1974): Portrait of a woman. Drypoint on paper, signed by his wife Charlotte Hassebrauk on the reverse. 16,5x11,5 cm.
Hatvani Perlusz Gyula (1896-1944): Távolban a hegyek (Erdély?). Pasztell, papír, jelzett és datált (Hatvani Perlusz Gy 1938), üvegezett fa keretben, 31×40,5 cm
Hornyánszky Gyula (1924-1995): Noé bárkája. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x59 cm / Gyula Hornyánszky (1924-1995): Noah's Ark. Watercolour and ink on paper, signed. Framed with glass. 42x59 cm.
Horváth Magda (?-), Paál László (1846-1879) festménye után: Reggel (1984). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Sérült fa keretben. 63x45 cm
Jaksa István (1894-1982): Csónakok a Baltin-tengernél. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 27,5×40,5 cm