Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2320755
10153
387
Lenkey Zoltán (1936-1983): A Nap tüze, papír, jelzett, 16,5×11,5 cm 2316336
10154
387
Losonci Lilla (1930-): Duna-parti sétány. Olaj, farost, jelzett, 20×30 cm 2306980
10155
387
Carl W. Luckscheiter (?-?): Vadász és kutyája, 1931 (humoros, karikatúraszerű rajz). Tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Enyhén foltos. 25×17cm. 2306982
10156
387
11000
Carl W. Luckscheiter (?-?): Nyílt lapokkal, 1898 (groteszk rajz). Tus, papír, jelzett. Lap alja enyhén. foltos. Kartonra kasírozva. 33×22,5 cm. 2282034
10157
387
Makai Gyula (-?): Tó (részlet). Olaj, farost. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 40x50 cm 2319910
10158
387
Makkai Márta (1952?-): Garai udvar, 2012. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 24x46 cm 2318692
10159
387
Makó Judit (1954-): Szívem dobogva ver .... Rézkarc, akvarell, merített papír, jelzett, számozott (17/20), 30×39 cm 2321654
10160
387
Markella Ignác (?-): Tájkép. Olaj, farost, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, historizáló stílusú fa keretben, 31×40 cm 2288206
10161
387
19000
Marosán László (1955-): Tisztás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével. Fa keretben, 40x80 cm 2323953
10162
387
Frans Masereel (1889-1972): Kikötőben. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×10,5 cm 2323950
10163
387
Frans Masereel (1889-1972): Tengerparti naplemente. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×11 cm 2323948
10164
387
Frans Masereel (1889-1972): Békejobb. Fametszet, papír, jelzett a fametszeten, 16×11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft