Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa, Kádár Zoltán bevezetőével (12p.). Készült 500 példányban, az eredeti fadúcokról nyomtatva. Kiadói, alján és gerincén sérült-felszakadt papírmappában. Komplett, hiánytalan!
Miháltz Pál (1899-1988): Fénylő ég, 1958. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldali címke szerint kiállítva: Ernst Múzeum, 1959. XI., kat. sz. 106, valamint Képzőművészeti Alap zsűri címkével. Üvegezett fa keretben. 49×64 cm
Misch Ádám (1935-1995): Együtt (Zusammen). Vegyes technika, papír, jelzett (87 Misch) és a hátoldalán a művész bélyegzőjével, autográf felirattal és Artunion címkével, amelyen a Magyar Nemzeti Galéria kiviteli pecsétje található. 62×48 cm.