Abel Pann (1883-1963): Önarckép. Dedikált Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerö Ödön esztéta, kritikus lányának . Litográfia, papír. Hajtott, albumlap, hátoldalán életrajzi adatokkal / Albert Pann: Self-portrait. Autograph signed. Provenance: From the estate of Sophie Gerő (1895-1966), daughter of famous Hungarian journalist, art critic Edmund (Ödön) Gerő.18x22 cm
Papp Gábor (1936-): Brac sziget II. Olaj, fa, jelzett a hátoldalán. Hátoldalán Koszta József Galéria címkéjével. Keretben. 53x76 cm / Gábor Papp (1936-): Brac island II. (Croatia). Oil on wood, signed on the reverse. Framed. 53x76 cm
Pataki József (1928-1995): Kilátás az ablakból (Nógrád, Salgótarján környéke). Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. Jobb felső sarkában kissé sérült. 66x47 cm.
Pintér István (?-): Velencei hidak IV. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben. 66x47 cm. / István Pintér (?-): Bridges in Venice, Italy IV. Oil on wood fiber, signed. Framed. 66x47 cm