Festmények és grafikák Tételek száma: 291
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2291455
10274
387
Udvary Pál (1900-1987): Kopits János (1872-1944) festő, szobrászművész portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap alján és szélén apró foltokkal. 25x25 cm. 2302699
10275
387
Udvary Pál (1900-1987): Villa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos,16×21,5 cm 2291547
10276
387
Udvary Pál (1900-1987): Udvary Géza portréja. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 17,5×14 cm 2291542
10277
387
Udvary Pál (1900-1987): Lovak. Ceruza, papír, jelzés nélkül, 21×27 cm 2294163
10278
387
60000
Udvary Pál (1900-1987): Alföldi táj. Olaj, vászon, jelzett, ökörszemes fa keretben, 55×68 cm 2260894
10279
387
Urbán György (1936-2011): Felvillanó fények. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül. Lap széle sérült (szakadásokkal). 30x42,5 cm 2316136
10280
387
19000
Vajda Ferenc (1892-?): Jégvágók, 1947. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. Jobb felső sarkában kissé sérült. Üvegezett fa keretben. 28,5x41,5 cm 2278549
10282
387
32000
Sz. Varga Ágnes (1959-2019): Küszöb, 2002. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, hátoldalán címmel és évszámmal feliratozott. 39×30 cm 1305557
10283
387
Varga Mátyás (1910-2002): Boldog Karácsonyt és újesztendőt kíván, linómetszet, művész dedikációjával és aláírásával, 11x15cm 2319102
10284
387
15000
Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák. Computer print, papír, jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Számozott (25/150). Edition Impression art szárazpecséttel. Lapméret: 38x28 cm 2318085
10285
387
40000
Véghseő Klára (1953-): Vörös hajú lány, 1996. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben, 60×60 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 37. o. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2317400
10286
387
9500
Végvári Magdolna (1951-): Ősz színei. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben. 29,5x22,5 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft