Blaskó János (1919-1988): Dunatáj Bogdánynál (Dunabogdány). Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben, 44×59 cm
Bodor Miklós (1925-2010): Tázlári erdő (Soltvadkert környéke). Pasztell, papír, jelzett és datált (Bodor 988), üvegezett fa keretben. Hátoldalán Horizont Alkotóművészeti Közösség, Kecskemét címkéjével. 50×70 cm
Börzsönyi Kollarits Ferenc (1901-1963): Lánya, Zsuzsa. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett, fa keretben, 40x30 cm / Ferenc Börzsönyi Kollarits: His daughter, Zsuzsa. Oil on board, signed. Framed with glass. 40x30 cm
Braun István, működött a XIX. század elején-közepén: Szenvedő Szent. Olaj, vászon, dublírozott, kissé sérült. Jelzett (Braun 18..?). Kopott fa keretben. 54x42 cm