Czóbel Béla (1883-1976): Erdőrészlet házzal, 1929 körül. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán 1929 felirattal. Proveniencia. 1977-ig Seres Béla tulajdonában, majd Radó György (1912-1994) magyar író, műfordító, irodalomtörténész és családja gyűjteményében. Czóbel Béla 1925-ben döntött úgy, hogy családját Berlinben hagyva, hat évnyi németországi tartózkodás után visszatér fiatalkori sikerei helyszínére...
Deim Pál (1932-2016): Egy rendszerben. Akril, vásznazott lemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 30×40 cm. / Pál Deim (1932-2016): In one system. Acrylic on board with canvas, signed. With autograph lines on the reverse Framed. 30x40 cm
André Derain (Chatou, 1880-1954): Női akt. Computer print, papír. Jelzett a printen. Számozott: 390/450. Lap bal alsó sarkában Grafiche Milani Editriche szárazpecséttel. Papírra kasírozva. 48x36 cm
Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Férfi portré. Kréta, papír, lap felső része kissé sérült, lap alsó része kissé foltos. Jelzett és datált: Diener Dénes Paris 928. Autográf ajándékozási sorokkal: Reiz (?) Jóska barátomnak szeretettel. Üvegezett fa keretben, 62×46,5 cm