12917.
387. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 200 Ft
10
1948 okt. vége, Bóbis Gyula (1909-1972) londoni olimpiai bajnok birkózó tiszteletdíjai, érmei, kupái stb., kiállítva a rákoshegyi gyógyszertárban, Bánhegyi Sándorné fényképész által aláírt és hátoldalán pecséttel jelzett vintage fotója, hátoldalán Bóbis Gyula gyermeke által feliratozott, szélén apró sérülésekkel, 24x18 cm