cca 1900 Szabó Kornélia Vaszary Mihályné (1837-1919), Vaszary János (1867-1939) festőművész édesanyja, Bp., Koller Károly utódai, a felületén kis foltokkal, 17x10 cm
Horthy Miklós kormányzó, különböző időpontokban és eltérő helyszíneken készült felvételek, 7 db vintage fotó és/vagy mai nagyítások, 6x9 cm és 10x15 cm között
cca 1950 Kertai Ede és Mátrai István mérnökök a tiszalöki vízerőmű tervezése közben, a hátoldalon feliratozva, 16,5x22 cm+Kertai Ede vízépítő mérnökről szóló gépelt irattal.
1948 Fabian Flynn (1919-1997) katolikus pap látogatása az amerikai katolikus segélyszolgálat (National Catholic Welfare Conference, War Relief Services) alkalmazottjaként Magyarországon, II. világháború utáni segélyszállítmány kapcsán. Flynn és magyar munkatársai, segítői szemlét tartanak a raktárban, Budapest belvárosában, a Kárpátia udvar pincéjében. Salvator nővérek egy tagja, egy feltehetően magyar pap, civilek, katonák (?) és a segélyszállítmány (ruházat, lábbeli) a felvételeken. Össz. 4 db vintage fotó: ebből 2 db Orelly műterméből, hátoldalán pecséttel jelzett és sérült, 17,5x24 cm; 2 db jelzés nélküli fotólap, jó állapotban, 13,5x8,5 cm. / 1948 Fabian Flynn (1919-1997) catholic priest visits Hungary as member of National Catholic Welfare Conference, War Relief Services. Total of 4 pcs of vintage photos showing him and his colleagues in the centre of Budapest, in the cellar of Kárpátia-udvar (yard), which was the warehouse. 2 photos from the studio of Orelly, with the stamp of the studio, with some damage, 17x5x24 cm. 2 photocards in godd condition, 13,5x8,5 cm.
cca 1939 Muráti Lili (1911-2003) színésznő, Inkey Tibor (1908-1998) budapesti fényképész, fotóriporter, fotóművész műtermében, vintage fotó, 23,6x14,6 cm