cca 1936-38 Ljubljana, felvételek a városról. össz. 10 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of Ljubljana, 10 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages 9x6 cm
cca 1935-36 Velencei utazás felvételei, össz. 17 db hátoldalán feliratozott vintage fotó, néhányon apró felületi sérüléssel, 9x6 cm/ cca 1936-38 Photos of trip to Venice, Italy, 17 vintage photos with description in Hungarian on the back, few of them with surface damages, 9x6 cm
cca 1919-37 össz. 2 db fotó Belgrádról: 1917, egy épület bontása vagy építése az I. világháború után, előtérben lovaskocsi és autó, hátoldalán feliratozott vintage fotó, 9x11,5 cm + 1937 a belgrádi Színház-tér (mai Köztársaság tér) Mihály szerb fejedelem lovasszobrával, villamosokkal, lovaskocsikkal, autókkal és balról az Állami Jelzálogbank épületével, amely épületben a fegyverszüneti szerződés...
cca 1936-37 Capri utazás felvételei, néhány érdekes helyszínnel: Axel Munthe (1857-1949) svéd születésű orvos és pszichiáter villájáról Anacapriban, Piccola marina stb., össz. 7 db vintage fotó, 9x6 cm/ Photos of trip to Capri with some interesting places: Villa of swedisch medical doctor and psychiatris Axel Munthe (1857-1949) in Anacapri, Piccola marina etc., 7 vintage photos, 9x6 cm