12577.
387. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Nyíri Barbara (1986), össz. 3 db fotó: "Én egy kisvárosi lány vagyok...néha az eget bámulom" (hátoldalán feliratozott és jelzett), "Én egy kisvárosi lány vagyok...ez az iskolám" (hátoldalán feliratozott és jelzett) és cím nélkül (jelzés nélkül, jobb alsó sarkában töréssel. 11x16,5, 18×23,5 és 14,5x29 cm