12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Aszalay József: Szellemi Omnibus kéjutazásra az élet utain. I-III. köt. Pest, 1855-1856, Beim J. és Kozma Vazul-Geibel Ármin, VII+308+2; 4+327; 2+364+6 p. Első kiadás. Korabeli kopott félvászon-kötésben, festett lapélekkel/lapszélekkel, (foxing) foltos lapokkal, a 96-97. oldalak között szétvált kötéssel, a 97.- 111. oldalak között laza fűzéssel, 98-111. oldalak között üres, nyomdahibás lapokkal.