Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner Izidor... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/387/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Kner-Izidor-Felevszazad-mesgyejen-1882-1932-Gyoma-1931-Kner-Izidor-Kiadoi-felbor-kote~II2321154
2321154
17478
387
Leírás: Kner Izidor: Félévszázad mesgyéjén 1882-1932. Gyoma, 1931, Kner Izidor. Kiadói félbőr kötés, Kner nyomtatott aláírásával, kis kopásnyomokkal.
: nagy_andras