5 000 Ft
Úttörő vezetők könyve. A Szovjetúttörő-Mozgalom Enciklopédiája. I-V. köt. [Egy kötetben.] I. köt.: Ki a szabadba. II. köt.: Úttörő ezermesterek. III. köt. A vezetők könyve. IV. köt. Játék, torna, sport. V. köt. "Az úttörő tábor." Ford. és magyar vonatkozású kiegészítésekkel ellátta: Nánásy György. Bp.,1947-1948., Új Magyar Könyvkiadó Ifjúsági Könyvtára. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval és gerincel, laza fűzéssel, foltos lapélekkel.