Magyar helyesírási szótár. Szerk.: Deme László, Fábián Pál, Tóth Etelka. Bp.,2005,Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, aranyos ajándékozási sorokkal.
Jaroslav Hasek: Svejk. Egy derék katona kalandjai. Josef Lada illusztrációival. Ford.: Réz Ádám. Bp.,1982,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón apró szakadással.
Kerényi Ferenc (szerk.): A magyar színikritika kezdetei (1790-1837). 3. kötet. Bp., 2000, Mundus Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Budapest, é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Negyedik, módosított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, dombornyomott, festett kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kopott állapotban.