De Sgardelli Caesar: Párbaj Zsebkódexe különös tekintettel a lovagias ügyek elintézésénél figyelembe jövő katonai szabályokra. Bp., 1922. Hajnal. Kiadói, javított papírkötésben 99p.
Homeros Odysseiája. Az eredeti versmértékben fordította és bevezetéssel ellátta Kemenes (Kempf) József. Bp., Lampel R. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp.,1946,Új Idők. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papírborító gerince foltos, kissé hiányos.
Ghéczy-Hugyecz János: Tapasztalataim Monte-Carlóban. A kaszinók gazságai. Bp.,1933, Hollóssy János-ny., 2 t.+143+1 p. Harmadik javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Petőfi album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., (1907), Pesti Napló. Hornyánszky Viktor színnyomataival illusztrált. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés. Kopott, néhol szakadt állapotban.
Bánffy Miklós: Megszámláltattál. I-II. köt. Erdélyi történet. I. rész: Bp., 1935,Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.