Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 270

17545.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Soós Endre: Három mártíz. Bp., 1945, Offcina, 60+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítója leszakadt. A szerző által dedikált.
17546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

17547.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Biharvári A. Zs.: A szólista csillag. H.n., é.n., szerző kiadása. Készült 1000 példányban. Kiadói kartonált kötésben.
17548.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Szőnyi Gyula börtönben írt 1956-os forradalmi versei. H.n., é.n., Politikai Foglyok Országos Szövetsége. Kiadói papír kötésben.
17549.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

17550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17551.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Osvát Katalin (szerk.): Tetőtől talpig. H.n., 1969, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
17552.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Sergio Failoni: Hazugságok a művészetben. Hn., én., Franklin Társulat. Kartonált papírkötésben, foltos borítóval, ex librissel.
17553.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

17554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Arany János összes munkái. 8. kötet. Aristophanés vígjátékai. Fordította Arany János. II. kötet. Bp., 1885, Ráth Mór. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, enyhén kopott gerinccel és borítóval..
17555.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

17556.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft