4 db katalógus tétel: Frank János (szerk.): Festészet '77 - A magyar képzőművészek és iparművészek szövetsége festő szakosztályának kiállítása. Zalaegerszeg, é.n., Magyar Hirdető - Nyomda. Kiadói papírkötésben; Fiatal képzőművészek stúdiójának kiállítása, Kecskemét, é.n., Petőfi Nyomda. Kiadói papírkötésben; Mai Magyar Képzőművészet. Bp., 1971, Globus Nyomda. Kiadói papírkötésben; Néray Katalin (...
Vegyes reneszánsz művészettel kapcsolatos tétel, 4 db: Leonardo da Vinci: Tudomány és művészet. Válogatás művészeti írásaiból. Bp., 1960., Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Lyka Károly: Leonardo da Vinci. A művészet kiskönyvtára 47. Bp.,1975., Corvina. Kiadói papírkötés. Lyka Károly: Raffaello. 1483-1520. A művészet kiskönyvtára XIV. Bp.,1962...
Vegyes könyvtétel, 4 db: Faludy Ildikó: Bizánc festészete és mozaikművészete. Bp., 1982., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.; C.W. Ceram: A régészet regénye. Ford.: Gottschlig Ferenc. Bp., 1959, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.; Középkori királyi palota a Budai várban. Kiállítás a Budapesti Történeti Múzeumban. Szerk.:...
Vegyes művészeti könyvtétel, 4 db: Georg Kolbe Zeichnungen. Einleitung von Wilhelm Pinder. Berlin, én., Rembrandt Verlag. Német nyelven. Javított gerincű, kopott, foltos kartonált papírkötésben.; Robert Jordan: Daumier. Életrajzi regény. Ford.: Lontay László. Bp., 1976., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Henri Perruchot: Seurat élete. Ford.: Görög Lívia. Bp., 197...
Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1974, Corvina. Második kiadás. 100 színes képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopottas papír védőborító de egyébként jó állapotban.
Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1972, Corvina. 100 színes képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborító de egyébként jó állapotban.