Alfred Langer:Paul Gauguin. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Mátrai Tamás.Egészvászon-kötés , szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban. Horst Zimmermann: A Drezdai képtár. Modern Képtár. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata.Fordította: Justus Pál.Egészvászon-kötés, szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek. Kondor-képekkel.összeáll.és az utószót írta: Győri János.Bp., 1987, Szépirodalmi.kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
A Művészet Története.A korai Középkor. Fordította: Sarodi Tibor. Bp, 1988, Corvina.Színes képekkel gazdagon illusztrált,műbőr-kötés papír védőborítóban, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel: 3 db; Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum évkönyvei V 1962. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap. Szerk: Major Gyula. Magyar és francia nyelven. Kárász Judit fényképeivel illusztrált.Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.; Az Iparművészeti Múzeum és a Hopp Ferenc Keletázsiai Művészeti Múzeum évkönyvei VII 1964. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Szerk:...
Vegyes könyvtétel; 3 db: Pál Cséfalvay: The treasury of Esztergom Cathedral. Bp., 1984, Corvina. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, jó állapotban; Kerámia. Középdunántúl anyagi műveltsége kiállítás sorozat I.Összeáll: F. Petres Éva. hn., én., kn. Magyar, Német nyelven. Papírkötésben, jó állapotban; A régi képtár katalógusa. Országos Szépművészeti Múzeum. Szerk: Pigler Andor. Bp., 1954, Akadémiai...
S. Mialovszky Mária: A képzőművészet és az iparművészet története.Tankönyv a szakmunkástanuló-intézetek (iskolák) I-II. osztálya számára. Bp., 1965, Tankönyvkiadó. fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
Robert Lebel: Marcel Duchamp. Fordította: George Heard Hamilton. New York,1959, Paragraphic Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
Mészáros Géza: Vidéki bolygó. Bp, 1999, a szerző kiadása. Műbőr kötésben, kissé gyűrött papír védőborítóval. Ceruzával írt jegyzetek és aláhúzások a lapokon.
Régiségek könyve. Szerk.: Voit Pál. Bp., 1983, Gondolat. Számos érdekes színes és fekete-fehér képpel. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. Szakadozott védőborítóval, de egyébként jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.