Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 205
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2290753
16583
387
Books: Architecture, Art
Siegbert Hummel: Geschichte der Tibetischen Kunst. Leipzig,1953,VEB Otto Harrassowitz. Német nyelven. Fekete-fehér és 3 színes képpel, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2290755
16584
387
Books: Architecture, Art
Siegbert Hummel: Die Lamaistische Kunst in der Umwelt von Tibet. Leipzig,1955,Otto Harrassowitz. Német nyelven. Fekete-fehér és 3 színes képpel, és egy kihajtható térképpel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott, javított papír védőborítóban. 2320998
16585
387
Books: Architecture, Art
B.Bónis Éva, Sellye Ibolya: Római kori emailmunkák. Évezredek, évszázadok kincsei. Bp., 1988., Múzsák Közművelődési Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói papírkötésben. 2315827
16586
387
Books: Architecture, Art
Magony Imre: Székesfehérvár szobrai. Székesfehérvár, 1995., Ma Kiadó, Vörösmarty M. Megyei Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés. 2318889
16587
387
Books: Architecture, Art
B. Nagy Margit: Stílusok, művek, mesterek. Művészettörténeti tanulmányok. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. 2319563
16588
387
Books: Architecture, Art
Gerevich József: Múzsák és festők. Teremtő vágyak 2. Bp., 2017, Noran Libro. Nagyon gazdagon illusztrált, többek közt Gulácsy Lajos képeinek és Márffy Ödön Csinszka portréinak reprodukcióival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. 2280072
16589
387
Books: Architecture, Art
Castiglione László - Római művészet. Bp., 1978., Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval. 2319893
16590
387
Books: Architecture, Art
R. Törley Mária szakrális alkotásai 1985-1999.Szerk.: Balogh Ágnes. Bp., 1999, Katedrális Művészeti Bt. Kiafói papírkötés, jó állapotban. 2320295
16591
387
Books: Architecture, Art
Marosi Ernő: Magyar falusi templomok. Építészeti hagyományok. Bp., 1979, Corvina. Második átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban. 2320251
16592
387
Books: Architecture, Art
Müller Rolf, Sümegi György: Fényképek 1956. Bp., 2006, Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2323623
16593
387
Books: Architecture, Art
Miklós von Bartha-Carl Lászlo: Der Sturm. Die ungarischen Künstler am Sturm Berlin. 1913-1932. Basel, 1983, Galeria von Bartha-Panderma. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 2323649
16594
387
Books: Architecture, Art
Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp.,1983, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Kós Károly: Székely népballadák. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft