1 200 Ft
Az 1887-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1887, Nágel Ottó, Pesti Könyvnyomda Rt. -ny., XXIII+392 p. Első kiadás. A címlapon "Magyar Királyi Belügy Minister" bélyegzéssel. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.