12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Singer S. Leó: Kötelességtan. Több hírneves rabbi felszólításának engedve - szent vallásunk tiszteletére, a tiszta erkölcs fejlesztésére - szenteltem időmet és tehetségemet a nagy anyag összegyűjtéséhez és magyarázatához. A kútfők és hasonló munkák, iratok és folyóiratok felhasználása mellett írta: - - főrabbi Rimaszombat. Rimaszombat, 1907. Lévai Izsó, 448 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, kissé foltos.