A mi süteményes könyvünk.Gyakorlati utmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Váncza könyv. Bp.,1986, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Tiborcz György (szerk.): Zöldség- és virágtermesztés. Bp., 1959., Mezőgazdasági Kiadó. Példányszám: 4700. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadozott, foltos borító.
Manninger Gusztáv Adolf: Szántóföldi növények állati kártevői. Színes táblák. A színes táblák P. Szabó Károly munkái. Bp.,1960, Mezőgazdasági, 4 p.+ XXIX t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, fakó borítóval.
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva,
Dr. Robert C. Atkins: Dr. Atkins forradalmian új étrendje. Bozai Ágota és Sóvágó Katalin fordítása. Hn., 2004, HL Stúdió. Papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.