17150.
387. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Margó Tivadar: A tudományos állattan kézikönyve. I. köt. Általános állattan. Első rész. 202 fametszettel. Pest, 1868., Lampel Róbert, XI+1+266 p. Egyetlen kiadás. Több kötete nem jelent meg. Ritka! Későbbi átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és fakó gerinccel, intézményi bélyegzőkkel, hiányzó szennylapokkal, kissé foltos lapokkal, egy-két lapon ceruzás jegyzetekkel. Benne: Barta Ernő (1878-1956): M. Kir. Bábaképző Könyvtára szecessziós ex libris-szével, papír, klisé, jelzett, rajta áthúzott címmel, 12,5x9 cm