1 400 Ft
Kossuth Lajos iratai összevont népies kiadásban. Szerk.: Helfy Ignác. Bp., 1887, Athneaeum. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a borító részben elvált a gerinctől, kijáró lapokkal, egy lap szélen hiánnyal, az elülső szennylapon és előzéklapon firkával, a hátsó kötéstábla belsején a papíron hiánnyal.