Reim Lajos: Kosstuh Lajos a szabadság megteremtője. A magyar nép számára írta: - -. Nép-könyvtár 9. sz. Bp.,(1902)., Bálint Lajos, 32 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, az utolsó lap foltos.
Fallenbüchl Ferenc: A rabváltó trinitárius szerzetesek Magyarországon. 43 ábrával. Budapest, 1940. Stephaneum Nyomda. 179 + [1] p. + 1 t. (a szerző fényképe). Egyetlen kiadás. Fűzve, kiadói papírborítékban.
Üldözöttek. Tanulmányok és karcolatok korunk történetírása számára. Első rész. Összeállította: Széchényi György. Kiadja: a Politikai Fogoly negyedévenként megjelenő folyóirat. München,(1965), Danubia-Druckerei Gmbh, 36 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Benne Széchényi György, Dálnoki-Veress Lajos, Gosztonyi Péter és mások írásaival.
Szabadfalvi József: Herman Ottó a parlamenti képviselő-1879-1897-.Officina Musei 5.Miskolc, 1996, kn. Papírkötés, jó állapotban.Német nyelvű összefoglalóval és tartalomjegyzékkel.
Söptei István : Nádasdy Tamás (1498-1562) emlékezete. (500 éve született Magyarország nádora). Szombathely, 1998, Vas Megyei Múzeumok Igazgatósága. 20p. Fekete-fehér reprodukciókkal, illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija. Kiadói papírkötés. Kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Féja Géza: Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban. Ex librissel.