Dr. Szabó Dezső (szerk.): A 100 éves Budapest tömegközlekedésének története 1873-1973. Bp., Közlekedési Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Baranyai Magyar néphagyományok II. kötet. Szerk.: Dr. Berze Nagy János. Pécs, 1940, Baranya Vármegye közössége. Kopottas, foltos papírkötés. Borító bal alsó sarka sérült, hiányos.
Nyíregyháza, Szabolcsvármegye Szakcímtára az 1942/43. Szerk.: Kemény László és Verő Miklós. Debrecen-Nyíregyháza,1942,Kemény László, 256 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói félvászon-kötésben, foltos borítóval.
1927 Szabolcsvármegye és Nyíregyháza címtára. 1927. III. évf. Szerk.: Vertse K. Andor. Nyíregyháza, 1927, nyn.,IV+288 p. Korabeli reklámokkal. Átkötött kopott, egészvászon-kötés, a kötés elvált 286-287 oldalak között.
1941 Nyírvidék. Szabolcsi Hírlap 1941. évi Nyíregyházi Telefonkönyve. Nyíregyháza, 1941, Orosz Károly-ny., 64 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Fekete Gyula: Az ötven év előtti Kaposvár és fellendülésének korszaka. Fonyód. Kaposvár, 1929, Uj-Somogy, 82 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, hiányos gerinccel. 3047. számú számozott példány.