Varga Lajos összegyűjtött írásai. Varga Lajos életrajzát Füstös Jenő írta. Túri Fazekas Múzeum füzetei 2. Mezőtúr, 2003, Túri Fazekas Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. Az életrajzíró, Füstös Jenő által dedikált.
Stirbiczné Dankó Katalin (szerk.): Barangolások a Száraz-ér mentén . H.n., é.n., Száraz-ér Társaság Természetkutató és Környezetvédő Egyesület. 3., bővített kiadás. Készült 1000 példányban. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Dr. Jakovic Rokus: Cirkvenica téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. H.n., é.n. Kiadói papírkötés, gerincnél hiányos, szakadt, kissé kopottas állapotban.
Budapesti városnézés kézikönyve. Bp.,1960, IBUSZ. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban. +1965 Budapest térkép, Bp., 1965, Karotgráfia, rajta a közlekedési vonalakkal is, hajtás mentén szakadt, 80x115 cm
Dr. Pénzes Antal-Csizy Ferenc: Budapest élővilága. Bp., 1956., Társadalom és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.