1936 Nyíregyházi öregdiákok emlékkönyve. 1861-1936. Kiadta a Nyíregyházi Öregdiákok Egyesülete az Alma Mater 75. éves fennállásának emlékére. Nyíregyháza, 1936, Klafter, 330 p.+17 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a borító széleken kis szakadással, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
Scott utolsó útja. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,1923, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói illusztrált félvászonkötés, sérült gerinccel.
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában. Ford.: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal.
Baktay Ervin: A világ tetején I-II. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Harmadik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, fekete-fehér fotókkal illusztrált.
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1931],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), Egész oldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval.
Ulrich Attila: A tokaji uradalom gazdálkodása a XVII. század második felétől a napóleoni háborúk koráig. Szerk.: Bencsik János. Tokaj Várostörténeti Tanulmányok IV. Tokaj, 2003., Jósa András Múzeum-Városszépítő Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Árva Ferenc, Rózsa György Gyula: Az 1848-1849-es forradalom és szabadságharc dokumentumai a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Acta Archivistica 4.Miskolc, 1998, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban. Megjelent 6200 példányban.
Dobrossy István, G. Jakó Mariann. Hőgye István: A millennium megünneplésének dokumentumai Abaúj, Borsod és Zemplén vármegyékben. Acta Archivistica 3.Miskolc, 1996, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.