Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 223

Kubinyi András: Csepel története. Bp., 1965, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban
15048.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

A Duna menti népek hagyományos műveltsége. Tanulmányok Andrásfalvy Bertalan tiszteletére. Bp., 1991, Magyar Néprajzi Társaság. Csoma Gergely moldvai csángó felvételeivel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban, gerincén hajtásnyom.
15049.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Belvárosunk tegnap és ma. Szerk.: Szilák Józsefné. Bp., 1970, Minerva.Néhány fekete-fehér képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kicsit kifakult de egyébként jó állapotban.
15050.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Gyukics Péter-Tóth Ernő-Hajós Bence: Hidak mentén a Tiszán. Along the Bridges on the Tisza River. Entlang der Brücken auf der Theiß. Bp., 2007, Yuki. Gazdag képanyaggal illusztrált.Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15051.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Pogány Frigyes: Róma. Bp., 1969, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, kissé dohos. +Pogány Frigyes: Velence. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
15052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Sopron az ezredfordulón. Sopron at the millennium. Sopron, 2002, Juhász Kft. Kiadói kartonált papírkötés. + 1962 Soproni szemle. XVI. évf. 1-4. sz.
15053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

A Föld, ahol élünk - Képes világatlasz. Bp., 2005. Cartographia Kiadó. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, szép állapotban 38 cm
15054.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Ligeti Lajos: Sárga istenek, sárga emberek. Egy év Belső-Mongólia lámakolostoraiban. Bp., é. n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben, kicsit megfakult borítóval de egyébként jó állapotban.
15055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Buda-Pest. Előadva Alt Rudolf által. Bp.,1983, ÁKV. Az 1845. évi kiadás (Pest, Hartleben Konrád Adolf) reprintje! Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15056.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Eperjessy Géza: A szabad királyi városok kézművesipara a reformkori Magyarországon. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15057.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

15058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15059.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft