Magyar erdészeti oklevéltár. II. köt.: 1743-1807. Szerk. és történeti bevezetéssel ellátta: Tagányi Károly. Magyarország ezredéves fennállásának emlékére kiadja az Országos Erdészeti Egyesület. Bp., 1896., "Pátria"-ny.,XIX+3+900 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
Kézdivásárhelyi Benkő Pál: A vadászat. Gyakorlati szakkönyv. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon borító, 467 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrálva. Meglazult, sérült fűzés.
2 db könyv - Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Bp., 1965, Szépirodalmi. + Széchenyi Zsigmond: Ahogy elkezdődött... Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Bársony István: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp.,1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés.+Patay László: Ez is elment vadászni. Sajdik Ferenc illusztrációival. Karcag, 1999, Karcag Város Önkormányzata. Első kiadás. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Sajtó alá rendezte, a kísérő tanulmányt és a jegyzeteket írta: Benkő Samu. Magyar Hírmondó. Bp., 1982, Magvető. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Az 1854. évi kiadás reprintje.
A V. Fric: A hosszú vadász visszatér. Zdenek Burian illusztrációival. Bratislava/Pozsony, 1970, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.