6 000 Ft
Farkas József: Bibliai földrajz iskolák és családok számára. A Calvi Könyvkiadó-Társulat által kibocsátott "Biblische Geographie" nyolcadik kiadása nyomán írta: - -. Fametszetekkel és az Ígéretfölde acélmetszetű képével. Pest, 1870, Hornyánszky Viktor-ny., VIII+364 p.+ 1 (Ígéret-földe térképe rajzolta: Gross C. H. kiadta a Calwi Könyvkiadó Társaság, acélmetszetű térkép, a hajtás mentén kis szakadással, 25x15 cm.) t. Korabeli egészvászon-kötés, a címlap szélén vágott, kissé kopott, kissé foltos borítóval, javított kötéssel, restaurált.