2 000 Ft
cca 1930-1940 102 sz. Ganz cs. cs. vizitcserkész könyvei 3. sz.: Kajak. én., hn., nyn., 157 p.+11 (kihajtható táblák 80 ábrával) t. Papírkötés, a borító foltos, a hátsó borító leszakadt, az utolsó két táblán sérüléssel, hiánnyal.