cca 1896 dr. Klekner Alajos (1836-) jogakadémiai igazgató Kassán (Felvidék), a "Kassa és Vidéke" hetilap tulajdonosa és szerkesztője, Szabadelvű párti választmányi tag, keményhátú fotó Podleszny András fényképész műterméből, 10,5×6,5 cm
cca 1860 Vaszary Mihály (1827-1892) író, főgimnáziumi tanár, prímási uradalmi igazgató, és felesége Szabó Kornélia Vaszary Mihályné (1837-1919), Vaszary János (1867-1939) festőművész szülei, keményhátú fotó, Pest, Barabás és Fájth, foltos, a felületén sérülésnyommal, 10x6 cm
1912 Takács Sándor (1886-1912) repülőbalesetben elhunyt pilóta temetési szertartása Rákosmezőn, 3 db eredeti fotón, melyeken Hock J. plébános misét celebrál, a kereszt mellett Bárczy István Budapest polgármestere, Lányi Antal pilóta búcsúzik, és az eltörött szárnyat is temetik, 12×9 cm
cca 1960 25 db fotó hírességekről, közte Sara Montiel, Sophia Loren, Bee Gees, stb. többsége kihajthatós vászon tokban, 9x7 cm és 8x6 cm közötti méretekben