Hajózás, Balaton Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2151889
13099
387
Ships Balaton
cca 1930 Az angol királyi posta gőzhajózási vonal reklámos szövet irattartó magyar szöveggel is / Royal Mail Line advertising canvas envelope 25x17 cm 2043076
13100
387
Ships Balaton
Marjai Imre: Hajómodellezés. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötésben, az egyik sarkán ütődéssel, egyébként jó állapotban. 1982182
13101
387
Ships Balaton
Pfeningberger Ottó, Bedő István: Szörf. Bp., 1985, Sport. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. 2317345
13102
387
900
Ships Balaton
Dr. Darnay-Dornyay Béla - Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton, útikalauz. 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott, megviselt állapotban. 2280148
13103
387
Ships Balaton
Szerelmey Miklós: Balaton albuma, emlék Füred s környékéről. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói műbőrkötésben, magyar és német nyelven. Reprint kiadás. 2318871
13104
387
Ships Balaton
Kiss Ernő-Kiss Ernőné: Túrázások a Balaton-Felvidéken. Kapolcs, Ábrámhegytől - Szigliget, Tapolcáig. Kiskunlacháza, én., Szerzői kiadás. Kiadói spirálfűzött papírkötés, volt könyvtári példány. 2316405
13105
387
Ships Balaton
cca 1860 5 db gőzhajó, hajózási menetrend újság kivágásokon 2184846
13106
387
Ships Balaton
Balatoni arcképcsarnok. II. Ki-kicsoda a régióban? Szerk.: Gyarmati László. Siófok,2008,Balatonpress. Kiadói kartonált papírkötés.+Balatoniak. Térségi lexikon. [Siófok, 2016.,Siópress Kft.] Kiadói kartonált papírkötés, hiányos,az utolsó lapokat kivágták,(184. oldalnál véget ér, 240 oldalban lenne teljes.) 2318900
13107
387
Ships Balaton
1997 Balaton atlasz. 46 település részletes térképe, 1:11.500. Gyula, 1997, HISZI-Map Kft, 89 p. Kiadói spirálfűzött papírkötés, 2323545
13108
387
Ships Balaton
Vegyes Balatonnal kapcsolatos könyvtétel, 10 db: Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp.,1963,Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés.; Zákonyi Ferenc: Balaton. Bp., 1976, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.; Lipták Gábor: Nyitott kapu. Vendégkönyvek faggatása. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.; Balaton-felvidék. Útikalauz. Szerk.: Örvös Jáno... 2100324
13109
387
Ships Balaton
cca 1920-1940 5 db Balatont ábrázoló üvegnegatív, mellettük későbbi, modern előhívásaikkal és egy plusz fotóval (5+1 db), üvegnegatívok: 10,5x8,5 cm, fotók: 11x9 cm 2318849
13110
387
Ships Balaton
Szelényi, Károly: Balaton. Landschaft und Licht. Keresztury Dezső bevezetőjével és verseivel. Bp.-Veszprém, 1998, Magyar Képek. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft