1928 Karl Körber orvos, veterán katonai egyesület tisztviselőjének halálozási értesítője. Báró Neu Sándor (1898-1990) százados, rádióamatőr, későbbi Don-kanyari frontharcos katonatiszt.
cca 1885 Soldatenlieder, der Kaiserlichen und Königlichen Oesterreichisch-Ungarisch Armee gewidmet vom Verleger. Inhalt: N. 1. Volkshymne, N. 2. Reiterlied, N. 3. Infanterielied. N. 4. Jägerlied. Wien, én., C. A. Spina, német nyelven, foltos lapokkal, 7 p.
1941 I. világháborús, 1878-ban szül. népfelkelő, a besztercebányai 16 sz. honvéd gyalogezred volt tagja, zsélyi (Nógrád vármegye) lakos kérelme hadirokkant nyugdíjért (segély) a balassagyarmati főszolgabírósághoz, másfél géppel írt oldal, hajtásnyommal, apró szakadással