Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2319193
11412
387
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Fém tálka, figurális díszítéssel, jelzett az alján, kopott, 14,5x14,5 cm 2320858
11413
387
Antique
Árpád és a hét vezérek, Vérszerződés. Iparművész, zsűrizett réz doboz. 18,5x10 cm 2318331
11414
387
Antique
Gyöngyház nyelű süteményes kés és villa készlet 8 személyes, bronzacél pengével. 2203664
11415
387
Antique
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm. 2286428
11416
387
Antique
Nagy méretű főles alpakka tálca. 62x38 cm 2296010
11417
387
Antique
XVII-XVIII. sz. Óriás méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kulccsal, díszes zárcímmel Működik. 22x25 cm 2296009
11418
387
Antique
XVIII-XIX. sz. Nagy méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulccsal, zárcímmel Működik. 17x18 cm 2323936
11419
387
50000
Antique
Kínai stílusú, tök alakú porcelán vázapár. XIX. századi Samson (Párizs) jelzéssel. Az egyik vázát a szájánál restauráláták / Pumpkin shaped Chinoisire porcelain vase pair with XIX. century French mark, one of the vases restored at the mouth, 14 cm 2319798
11420
387
Antique
Négert formázó art deco pénznyelő szerkezet, mozgatható karral, festett, kopásnyomokkal, m: 16,5 cm / Art deco slot machine in the shape of a black man, with moveable arm, h: 16,5 cm 2315638
11421
387
Antique
Dobos Gy. iparművész réz asztali képkeret, fénykép tartó. Képméret 8x14 cm 2318631
11422
387
Antique
Bieder réz gyertyatartó pár, horpadásokkal, m: 17 cm 2323796
11423
387
30000
Antique
XVIII.-XIX. sz. vörösréz kanna fedéllel, horpadásokkal, m: 53 cm, d: 32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft