1927 Magyar Méh. Az Országos Magyar Méhészeti Egyesület Közlönye. Szerk.: Szilassy Zoltán, Héjas Endre. XLVIII. évf. 1. sz. 1924. jan., szakadt borítóval., I-II+24+III-IV p.
1928 Fabrikate der Aktiengesellschaft der Eisen- und Stahlwerke. Freiburg, C. A. Wagner-ny., német nyelven, szakadozott, kissé hiányos borítóval, hiányzó címlappal, egy kijáró lappal, III-XV+284 p.
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
1929-1944 Vegyes újság tétel, különféle női lapok, 7 db: Háztartás (mutatványszám), Magyar Uriasszonyok Lapja, Magyar Nők Lapja, Nagyasszony, Magyar Asszony, Nagyasszonyunk, Magyar Nő. Változó állapotban, közte szakadt.