1934-1937 Vegyes képes újság tétel, benne: Budapesti Hírlap képesmelléklete, Vasárnapi Ujság A BH Képes melléklete, Új Magyarság képes mellékelte, Képes Pesti Hírlap számai, összesen 47 db. Benne Gömbös Gyula, Horthy Miklós, Mussolini, Göring és más ismert személyek fotóival. Változó állapotban, egy szám hiányos.
1935-1942 A Budapesti Érseki Katolikus Reálgimnázium és vele kapcsolatos Rákóczi-kollégium értesítője az 1934.-35. évről.+1935-1936. évről.+1936.-37. évről.+1937.-38. évről.+1938.-39. évről.+1939.-40. évről.+1940.-41. évről.+1941-1942. évről. (Nyolc évfolyam, egybekötve.) Szerk. Dr. Gáspár Pál igazgató. Bp., 1935-1942, Held János-ny.-Attila-ny., 83+1+104+2+86+2+81+1+84+112+80+79 p. Egészvászon-köt...
1936 Jenei Gusztáv és Czakó Elemér, a Kir. M. Egyetemi nyomda igazgatójának saját kézzel aláírt kártyái amelyet a Hóman-Szekfű: Magyar történet c. könyvének egy csendőr százados részére küldött díszpéldányához mellékelt. 6 db