Bálint Endre (1915-1986): Dollárpapa. Villamosplakát. Ofszet, papír. Jelzett a plakáton nyomtatva. Sérült, bal alsó sarkában hiányos. Üvegezett fa keretben, 22,5×15,5 cm
cca 1950 Repülőgépek jellemző elemei, propaganda plakát. Bp., Belügyminisztérium Légoltalmi Országos Parancsnoksága, Állami Nyomda, jelzett (Székely ?), a szélén szakadással, a hátán javított, 48x69 cm.